گنجی: وام های دانشجویی نیمسال دوم از اول اسفند پرداخت می شود ، پیش بینی اعتبار 500 میلیارد تومانی

به گزارش تنها پیامک، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: وام های دانشجویی نیمسال دوم تحصیلی از ابتدای اسفند در صورت تایید اسامی دانشجویان از طرف دانشگاه ها به حساب دانشجویان واریز می شود.

گنجی: وام های دانشجویی نیمسال دوم از اول اسفند پرداخت می شود ، پیش بینی اعتبار 500 میلیارد تومانی

مسعود گنجی، رئیس صندق رفاه دانشجویان وزارت علوم در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، با اشاره به پرداخت وام های شهریه نیمسال دوم تحصیلی گفت: وام شهریه نیمسال دوم پس از ثبت نام نهایی و تایید دانشگاه به دانشجویان پرداخت می شود. تا زمانی که ثبت نام دانشگاه به اتمام نرسیده صندوق رفاه دانشجویان نمی تواند وام ها را به دانشجویان پرداخت کند.

گنجی در خصوص زمان پرداخت وام های دانشجویی نیمسال دوم تحصیلی گفت: دانشگاه ها با توجه به شرایط کرونا زمان بیشتری را برای تایید اسامی دانشجویان دارند که باید تا اول اسفند لیست های تایید شده اولیه را به صندوق رفاه دانشجویان ارسال کنند که بتوانیم از ابتدای اسفند پرداخت وام های دانشجویی را آغاز کنیم.

وی اضافه کرد: اگر تایید اسامی قبل از انتها سال باشد وام ها پرداخت می شود؛ در غیر این صورت پرداخت وام ها از نیمه فروردین سال آینده خواهد بود. اولویت پرداخت وام ها با کسانی خواهد بود که زودتر ثبت نام می کنند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد: وام های دانشجویان متقاضی به طور کامل پرداخت خواهد شد و اعتبار پیش بینی شده برای نیمسال دوم حدود 500 میلیارد تومان است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2748

به "گنجی: وام های دانشجویی نیمسال دوم از اول اسفند پرداخت می شود ، پیش بینی اعتبار 500 میلیارد تومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گنجی: وام های دانشجویی نیمسال دوم از اول اسفند پرداخت می شود ، پیش بینی اعتبار 500 میلیارد تومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید