اخبار اقتصادی

صدور مجوز صادرات دام زنده در آذربایجان شرقی

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از صدور مجوز صادرات دام زنده در استان اطلاع داد.

27 شهریور 1401

حمام ساندانووسکی ، مجلل ترین حمام در مسکو Moscow (تور روسیه)

حمام ساندانی مسکودر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران ، درباره حمام ساندانی مسکو ، سخن خواهیم گفت، در ادامه با خبرنگاران همراه باشید.

19 شهریور 1401

نوسازی به صرفه می گردد ، بسته های تشویقی در راه است

برای خدمت رسانی به شهروندان و بعلاوه ایجاد انگیزه نوسازی میان مالکان بافت فرسوده، ارائه بسته های تشویقی از سوی شهرداری منطقه 11 در راه است.

10 شهریور 1401

مرحله نخست اقامتگاه سنتی رباط لاری افتتاح می گردد

خبرگزاری مهر/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، مرحله نخست اقامتگاه سنتی رباط لاری افتتاح می گردد.

3 شهریور 1401

وزیر فرهنگ: اطلسی از کمبودهای کتابخانه های عمومی باید تهیه گردد

تهران (پانا) - وزیر فرهنگ با اشاره به شبکه منسجم و موثر کتابخانه های عمومی در سراسر کشور گفت باید برای هر استان اطلسی از پراکندگی، ظرفیت ها و کمبودهای کتابخانه های عمومی تهیه گردد تا با برنامه ریزی بهتری نسبت به توسعه و تجهیز آن اقدام گردد.

30 مرداد 1401

قیمت لیر ترکیه؛ سقوط به کمترین سطح از ابتدای سال

خبرنگاران- قیمت لیر ترکیه امروز شنبه 22 مرداد در بازار آزاد ارز تهران به کمترین سطح خود از ابتدای سال رسید. امروز شنبه 22 مرداد هر اسکناس لیر ترکیه درحالی با قیمت هزار و 720 تومان خرید و فروش می شد که این رقم 15 تومان از کف قیمت قبلی لیر کمتر بود. علاوه بر شیب...

23 مرداد 1401

19 باور نادرست درباره دانشگاه و آموزش عالی

عوامل متعددی در انتخاب رشته تحصیلی و دانشگاه شما نقش دارد، از رتبه کنکور گرفته تا معدل دوران میانهه و فاصله دانشگاه تا شهر شما و بزرگی و معروفیت دانشگاه. اما آیا تمام این مواردی که برای انتخاب دانشگاهتان در نظر می گیرید ملاک هایی واقعی و درست هستند یا...

3 مرداد 1401

سخنگوی دولت: افزایش اجاره بهای مسکن تقصیر دولت قبل است

سخنگوی دولت با تاکید بر اعلام گزارش ماهانه پیشرفت نهضت ملی مسکن، گفت: عوامل ایجاد افزایش اجاره بها مثل کاهش عرضه مسکن، افزایش قیمت زمین و ... به جامانده از دولت قبل است.

1 مرداد 1401

تور دبی: هزینه اقامت در هتل القصر دبی برای ایرانی ها

خبرنگاران- هتل القصر دبی یکی از لوکس ترین گزینه ها برای اقامت در این شهر است. یک شب اقامت در این هتل به پول خودمان دست کم 13 میلیون تومان هزینه دارد درحالی که با کمتر از یک میلیون تومان می گردد سراغ هتل های سه ستاره دبی رفت. هتل القصر دبی به سبک شهر های قدیمی...

31 تیر 1401

نکات مهم تامین امنیت ساختمان و مجتمع های مسکونی

مدیریت شارژ ساختمان، استفاده از مجتمع های مسکونی و در پی آن انجام وظیفه مدیریت ساختمان، با رشد روز افزون جمعیت در شهرهای بزرگ، به یک روال طبیعی تبدیل شده است و تأمین امنیت مجتمع مسکونی برای اهالی آن ها اهمیت ویژه ای دارد. در بین مسائل مختلف زندگی شهری،...

30 تیر 1401

3 برند برتر شیرآلات ایرانی کدامند؟

یکی از راه های بهتر کردن آشپزخانه و سرویس های بهداشتی، استفاده از شیرآلات بهتر است. اگر دقت کنیم، واضح است که هر کدام از افراد خانواده در طول روز چندین بار با شیرهای بهداشتی در هر قسمت از خانه سروکار دارند. پس مشخصاً یک گزینه مناسب تنها یک شیری که مقداری...

30 تیر 1401

جاده ای که خودرو های الکتریکی را در حین حرکت شارژ می نماید!

ایده شارژ بی سیم خودرو های الکتریکی در حین حرکت، احتیاج به توقف برای شارژ را از بین می برد. Stellantis جدیدترین خودروسازی است که درحال کار بر روی قابلیت های انتقال انرژی بی سیم (DWPT) است.

28 تیر 1401

دیدن کنید: کیوتو؛ مرکز فرهنگی ژاپن

کیوتوی ژاپن را چقدر می شناسید؟ در این مقاله ویدیویی از کیوتو می بینید و مختصر تاریخچه ای از این شهر تاریخی می خوانید.

26 تیر 1401

آیا مانیتور 240 هرتزی ارزش خرید دارد؟

زمانی که می خواهید یک مانیتور تازه بخرید، معمولا با مانیتورهای مبتنی بر رفرش ریت های مختلف نظیر 120 هرتز، 240 هرتز و حتی بالاتر روبرو می شوید. اما آیا خرید چنین مانیتورهایی که قیمت بالاتری دارند، منطقی است؟ در این مطلب به ارزش خرید مانیتور 240 هرتزی و در کل...

23 تیر 1401

راه اندازی مرکز نوآوری گردشگری یزد در دانشگاه استان

رئیس هیئت مدیره مرکز نوآوری گردشگری سپند آریا مستقر در دانشگاه یزد گفت: اقدامات اولیه برای راه اندازی مرکز نوآوری گردشگری در استان یزد شروع شد.

19 تیر 1401

گودرزی: طوفان گرد و خاک این هفته به شرق کشور کشیده خواهد شد

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: افزایش سرعت باد و طوفان گرد و خاک در نیمه شرقی کشور در این هفته پدیده غالب آب و هوایی خواهد بود که به جنوب و جنوب غرب کشور هم کشیده خواهد شد.

17 تیر 1401

تنها 5 درصد مردم توان خرید برنج ایرانی را دارند

رئیس اتحادیه خواربار اصفهان با اشاره به افزایش قیمت برنج ایرانی به 100 هزار تومان، گفت: امروز تنها 5 درصد ایرانی ها و یا اصفهانی ها توان خرید برنج ایرانی را دارند.

11 تیر 1401

تور ارزان اروپا: مدودوف: شکست مالی روسیه گریبان اروپا را هم می گیرد

یک مقام بلندپایه روسیه هشدار داد نظام مالی اروپا بسیار ضعیف تر از آن است که از تبعات ناکامی مالی روسیه و عدم توفیق این کشور به پرداخت بدهی های خارجی اش در امان بماند.

4 تیر 1401

جترو می خواهد مناسبات تجاری خود با ایران را افزایش دهد

رئیس دفتر جترو (آژانس توسعه تجارت ژاپن) در تهران Japan External Trade Organization با معاون امور بین الملل اتاق ایران دیدار کرد.

24 خرداد 1401

تور عمان ارزان قیمت: بن سلمان وارد عمان شد

ولی عهد عربستان سعودی در اولین سفر خود به کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس، وارد عمان شد.

21 خرداد 1401
تعداد: (791)