جزئیات فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان

به گزارش تنها پیامک، تهران (پانا) - رئیس اتاق اصناف تهران جزئیات فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.

جزئیات فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان

به گزارش اتاق اصناف تهران، قاسم نوده فراهانی درباره فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا، اتحادیه های صنفی، معاونت نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ و دستگاه های ذیربط در خصوص فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان همانند سالهای گذشته تصمیماتی اتخاذ شده که این موارد برای تمامی واحدهای صنفی از روز یکشنبه همزمان با شروع ماه مبارک رمضان لازم الاجراست.

وی اضافه نمود: بر این اساس سال جاری نیز همانند دیگر سال ها با هرگونه حرمت شکنی به وسیله تظاهر به روزه خواری در واحدهای صنفی برخورد خواهد شد. بعلاوه اجرای پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا همچنان مورد تاکید است و بر تمامی واحدهای صنفی به شکل مستمر به وسیله واحدهای بازرسی و نظارت اتاق اصناف تهران و اتحادیه های صنفی تهران نظارت خواهد شد.

رئیس اتاق اصناف تهران تاکید نمود که سال جاری برابر مصوبات ابلاغی فعالیت واحدهای صنفی تهیه، طبخ و توزیع غذا از جمله اغذیه فروشی، رستوران های داخل شهری، چلوکبابی ها، کبابی ها، فست فودی ها، جگرکی ها، آبمیوه و بستنی، قهوه سراها، کافی شاپ ها، قهوه خانه ها، سفره خانه ها اعم از سنتی و عادی و... از اذان مغرب تا اذان صبح است و اجازه فعالیت یا عرضه مواد غذایی در واحد صنفی خود را نداشته و صرفا یک ساعت قبل از اذان مغرب میتوانند به صورت بیرون بر فعالیت نمایند.

نوده فراهانی درباره فعالیت واحدهای صنفی اغذیه فروش و عرضه نماینده غذای سرد گفت: صنوف اغذیه فروشان مجاز هستند در طول روز صرفا غذای سرد به صورت بیرون بر با رعایت کامل شئونات عرضه نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 31 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2786

به "جزئیات فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید