عرضه بازسازی شاهزاده پارسی: شن های زمان به زمانی نامشخص موکول شد

به گزارش تنها پیامک، یوبی سافت برای دومین بار عرضه بازسازی شاهزاده پارسی: شن های زمان را با تأخیر روبرو کرد. با این تفاوت که این بار عرضه بازی به زمان نامشخصی موکول شده و هیچ ایده ای درباره آن نداریم.

عرضه بازسازی شاهزاده پارسی: شن های زمان به زمانی نامشخص موکول شد

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

یوبی سافت که در گذشته هم یک بار تاریخ عرضه بازسازی بازی Prince of Persia: The Sands of Time را از ژانویه 2021 به 18 مارس (28 اسفند) موکول نموده بود اکنون دوباره این تاریخ را هم تا مدت نامعلومی به تعویق انداخته است. این بازی مدتی پیش برای کنسول های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی، به وسیله فروشگاه اپیک و فروشگاه یوبی سافت یا همان یوپلی، معرفی گردیده بود.

در بیانیه اخیر یوبی سافت که در توییتر منتشر شده است، اعضای تیم توسعه دهنده بازی درباره این تأخیر نوشته اند:

وقتی در سپتامبر گذشته این نسخه بازسازی توسط یوبی سافت معرفی گردید، در همان زمان اعلام شد که این نسخه دارای پیشرفت های بصری، جزئیات گرافیکی بهبودیافته و زاویه دوربین جدید و بهتری خواهد بود و البته وعده داده شد که کنترل مبارزات هم قرار است بازنگری هایی داشته باشد. هرچند نمایش اولیه بازی کمی هواداران را ناامید کرد زیرا با انتظارات آن ها فاصله داشت اما اکنون باوجود این تأخیر شاید واقعا یوبی سافت و استودیو سازنده این بازسازی بتوانند بسیاری از این وعده ها را انجام دهند و اثری درخور نام این مجموعه ارائه دهند.

  • شاهزاده پارسی: شن های زمان برای PS4 ،Xbox One و PC معرفی گردید

همچنین سازندگان این نسخه بازسازی شده مراحل ضبط صدا در بازی و همین طور فرآیند موشن کپچر را دوباره انجام داده اند و برای نقش های اصلی بازی به سراغ صداپیشه اصلی مجموعه رفته اند. یوری لوونتال (Yuri Lowenthal) دوباره برای نقش پرینس بازگشته و نقش فرح هم به سوپیندر ریچ سپرده شده است.

این تنها اثری از یوبی سافت نیست که در این ماه های اخیر با تأخیر روبرو شده است. طبیعی است که حدس بزنیم مظنون اصلی این تأخیرها که برای استودیوها و شرکت های بازی سازی دیگری هم در این مدت به وجود آمده، ویروس کووید-19 و شرایط دشواری بوده است که این ویروس برای سراسر دنیا ایجاد نموده است. از آنجایی که اکنون نمی دانیم بازسازی بازی شاهزاده پارسی: شن های زمان در چه تاریخی منتشر خواهد شد، بهترین کاری که می توانیم انجام دهیم این است که منتظر اخبار رسمی بعدی از سوی یوبی سافت بمانیم و البته امید داشته باشیم که نتیجه نهایی اثری شایسته از آب در بیاید.

منبع: یوروگیمر

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 28 بهمن 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 1458

به "عرضه بازسازی شاهزاده پارسی: شن های زمان به زمانی نامشخص موکول شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه بازسازی شاهزاده پارسی: شن های زمان به زمانی نامشخص موکول شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید