15 هزار تومان بهای تماشای چهره های سینمایی

به گزارش تنها پیامک، این روزها با پرداختن 15 هزار تومان می توانید به سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر بروید و بازیگران را از نزدیک ببینید.

15 هزار تومان بهای تماشای چهره های سینمایی

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا، این هفته بازار سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر در پردیس چارسو داغ بود و پر رفت و آمد.

خبرنگاران به دنبال خبرهای این رویداد هنری بودند و عکاسان هم در کنار حواشی، حضور چهره های هنری در روزهای مختلف را ثبت می کردند و باقی افراد نیز هر کدام گوشه ای از کار جشنواره را گرفته و در کوشش بودند تا سی و هفتمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر نیز با حضور مهمانان خارجی در شان ایرانیان مهمان نواز برگزار گردد.

در این میان عده دیگری نیز در تردد بودند، افرادی که هر کدام در گوشه ای از طبقات پردیس چارسو نشسته و یا قدم می زنند و نگاهشان مدام در حال چرخش است تا چهره ای سینمایی را ببینند.

این افراد که تعدادشان هم کم نیست با خرید بلیت های 15 هزار تومانی اکران مردمی که عواید آن نیز به سیل زدگان اختصاص یافته، خود را به خیابان جمهوری رسانده اند و با یک بلیت به طبقات جشنواره می آیند، البته آمدنشان با بلیت است و رفتنشان با خدا.

یکی از آنها که دختری جوان است و تنهایی بر روی مبل های طبقه دوم جشنواره نشسته، می گوید: از ساعت 12 ظهر به پردیس چارسو آمده ام ساعت نزدیک پنج عصر شده و من بازیگران بسیاری را دیده ام اما هنوز پیروز به دیدن آقای محمدزاده نشدم شما می دانید کجا بیشتر تردد می نماید که آنجا بنشینم.

آن دیگری نیز که بین طبقات در حال تردد است با دوربین عکاسی به جشنواره آمده است می گوید که هر روز یک بلیت خریده تا بتواند به طبقات اختصاص یافته این رویداد هنری راه پیدا کنم.

او می گوید: عکاسی را دوست دارم و بیشتر برای تمرین و حضور در چنین محافلی می آیم هم فال است هم تماشا هم عکاسی می کنم و هم بازیگران مختلف را از نزدیک می بینم.

دختر و پسر ندارد، همگی جوان هستند و با نگاه کردن به چشمان جستجوگرشان قابل تشخیص، آرزویشان دیدن بازیگر مورد علاقه اشان از نزدیک است. 15 هزار تومان می پردازند تا شاید بعد از گذاشتن ساعت ها وقت در طبقات جشنواره جهانی فیلم فجر سلفی با هنرمندی نیز عایدشان گردد و با اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی ذوق خود را نشان دهند.

بعضی از آنها حتی به تماشای فیلمی که از بلیت آن به عنوان مجوز تردد استفاده نموده اند هم نمی روند تا زمانی را برای دیدن چهره معروف دوست داشتنی خود از دست ندهند.

نمی توان گفت که این اتفاق خوبی است یا بد اما این هم ایده ای است برای هنرمند دوستان که بهایی به میزان 15 هزار تومان بابت سلفی و دیدن از نزدیک شخصیت های سینمایی مورد علاقه شان را بپردازند و به سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر بیایند. از سوی دیگر هم خوش به حال سیل زدگان که عواید جشنواره پیش از شروع به نامشان زده شده است.

حالا امروز هر چند آیین اختتامیه جشنوار در تالار وحدت برگزار خواهد شد اما این فضای تا فردا شب نیز ادامه خواهد داشت برای سلفی، عکس یادگاری، بلیت 15 هزار تومانی یا ...

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 تیر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 156

به "15 هزار تومان بهای تماشای چهره های سینمایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "15 هزار تومان بهای تماشای چهره های سینمایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید