تزریق چهارمین دز واکسن در کره جنوبی

به گزارش تنها پیامک، مقامات کره جنوبی امروز تایید کردند که این کشور به زودی تزریق چهارمین دز واکسن کرونا را آغاز خواهد کرد.

تزریق چهارمین دز واکسن در کره جنوبی

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از رویترز، مقامات کره جنوبی امروز تایید کردند که این کشور تا انتها فوریه شروع به ارائه چهارمین دز واکسن کووید-19 خواهد کرد و میلیونها کیت آزمایش خانگی اضافی را برای کاهش کمبود در بحبوحه افزایش عفونت های امیکرون عرضه خواهد کرد.

این افزایش موارد روزانه را به رکورد سوق داده است، اما واکسیناسیون گسترده، با دریافت اولین واکسن های تقویت کننده از طریق بیش از 57 درصد از جمعیت 52 میلیونی، به محدود کردن مرگ و میر و عفونت های جدی کمک کرده است.

کوون دئوک چئول، وزیر بهداشت در جلسه پاسخگویی به همه گیری کووید-19 گفت: گروه های پرخطر اولین کسانی هستند که چهارمین دز را دریافت می کنند، در واقع تزریق دوم تقویت کننده اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: ما در حال برنامه ریزی برای تزریق چهارمین واکسن به افرادی هستیم که در خانه های سالمندان و مراکز مراقبت زندگی می کنند، با توجه به افزایش اخیر عفونت ها در میان افراد 60 ساله یا بالاتر، اولویت تزریق هستند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 29 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1401 گردآورنده: 0nlysms.ir شناسه مطلب: 2523

به "تزریق چهارمین دز واکسن در کره جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تزریق چهارمین دز واکسن در کره جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید