روانشناسی

خبرنگاران کمالوند: نتایج معین کننده مدت حضورم در سایپا است

تهران- خبرنگاران- سرمربی نو تیم فوتبال سایپا گفت: نتایج معین کننده مدت حضورم در سایپا است اما امیدوارم بتوانم با این تیم پیروز ظاهر شوم.

10 مرداد 1400

تعبیر خواب امتحان و آزمون و کنکور داشتن و دیدن رویای قبولی در کنکور یا آزمون دیگری

خب اینکه آزمون پر استرس کنکور را در پیش دارید و آن را در خواب میبینید کاملا عادی و نشان از اضطراب و استرس شماست، و حتی اگر سالها بعد دیدن چنین آزمون پر استرسی را در خواب تجربه کردید با نشان از داشتن اضطراب و استرس در شما میباشد. در ادامه تعابیر معبرین را...

28 تیر 1400

تعبیر خواب نگین انگشتر و انگشتر نگین دار چیست؟

تعبیر خواب نگین انگشتر و انگشتر نگین دار میتواند در شرایط خاصی مفهوم متفاوتی داشته باشد، ممکن است نگین را در خواب گم کنید و یا نگین رنگ خاصی داشته باشد که تابیر آن را متمایز میکند. 

28 تیر 1400

تعبیر خواب خرس، دیدن خرس در خواب چه مفهومی دارد؟

دیدن خرس در خواب میتواند معانی و تعابیر مختلفی داشته باشد، از جمله اینکه این خرس در چه حالتی باشد، در حال حمله باشد یا فقط در جایی نشسته به کار خود مشغول باشد، در ادامه برایتان تعبیر خواب خرس را دیدگاه معبرین مشهور خواهیم آورد.

28 تیر 1400

تست شخصیت؛ دیگران درباره شما چه فکری می نمایند؟

اگر علاقه مند به تست های روانشناسی هستید مطلب زیر را از دست ندهید.

21 تیر 1400

گرشاسبی: نقش باشگاه ها در اداره و سیاست گذاری لیگ باید بیشتر گردد

به گزارش خبرنگاران، یکی از اقدامات زودهنگام و مهم شهاب الدین عزیزی خادم بعد از رسیدن به ریاست فدراسیون، تشکیل کارگروه تخصصی امکان سنجی حقوقی و معین فرآیند برون سازمانی سازمان لیگ حرفه ای فوتبال ایران به منظور شفافیت های اقتصادی، اجرایی و هم چنین مشارکت...

17 تیر 1400

هنر خاکی و خلق آثاری بی بدیل به یاری طبیعت

هنرمندان زیادی در سراسر دنیا، از زمان حضور انسانها در غارها تا دنیای دیجیتال امروز دست به خلق آثاری زده اند که شهرت بسیاری از آنها طی قرون و اعصار پایدار مانده است. خلق آثار هنری در اشکال و سبک های مختلف از دیرباز بوده و همچنان ادامه دارد. اما، چند دهه...

1 تیر 1400

روش های افزایش عمر باتری گوشی اندروید و آیفون

خبرنگاران | سرویس تکنولوژی - در زندگی امروز افزایش طول عمر باتری گوشی های هوشمند یکی از دغدغه های اصلی استفاده کنندگان این وسایل است. برای این کار بسیاری از افراد راهکارهایی را انجام می دهند که گاهی درست و گاهی اشتباه است. ما در این مقاله سعی می کنیم به...

24 خرداد 1400

سرلشکر باقری: در زمینه ساخت موتور های پیشرفته هوایی به بلوغ رسیده ایم

رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: جمهوری اسلامی در زمینه ساخت موتور های هوایی پیشرفته به بلوغ رسیده است.

19 خرداد 1400

خبرنگاران 245 میلیارد ریال خدمات درمانی به بیماران سرطانی دزفول ارائه شد

دزفول- خبرنگاران- رئیس بیمارستان خیریه بیماران سرطانی امام حسن مجتبی (ع) گفت: افزون بر 245 میلیارد ریال خدمات درمانی رایگان در سال گذشته به بیماران سرطانی دزفول ارائه شد.

5 اردیبهشت 1400

کرونا عامل افزایش ترس ها و نگرانی ها در بین بچه ها اتریشی و آلمانی

بررسی ها نشان می دهد که کرونا آسیب های روانی زیادی را به بچه ها و نوجوانان اتریشی و آلمانی وارد کرده و ترس ها ، نگرانی ها و اختلالات روانی بسیاری را در آنها ایجاد کرده است.

13 فروردین 1400

بیمارستان مسیح دانشوری جزء 27 مرکز درمانی برتر منطقه

بیمارستان مسیح دانشوری قطب علمی و پژوهشی در عرصه فراملی و بین المللی محسوب می شود و جزو 27 مرکز درمانی برتر منطقه است.

26 اسفند 1399

تست کمرویی؛ تا چه اندازه کمرو هستید؟

تست کمرویی به آنالیز میزان کمرویی اجتماعی شما می پردازد و سپس علل و عوامل آن را آنالیز می نماید. کمرویی یکی از بزرگترین عوامل موثر در ناکامی افراد در زندگی است که باید برای آن فکر چاره ای کرد.

16 اسفند 1399

ابراز عشق به همسر با 9 راه حل ساده

ابراز عشق به همسر یکی از مهم ترین مولفه ها در تحکیم روابط عاشقانه است. انواع گوناگون و مختلفی از عشق ورزیدن وجود دارد که از جمله آنها می توان به مهربانی کردن، هدیه دادن، سفر، بازی و ... اشاره نمود.

27 بهمن 1399

راز کارآفرینان برای مقابله با فرسودگی شغلی

فرسودگی شغلی نوعی خستگی مفرط احساسی و فیزیکی به دنبال سال ها درگیری و تعهد نسبت به کار و مردم است که این فرسودگی در میان کار آفرینان بیشتر مشاهده می گردد.

15 دی 1399

فال روزانه پنجشنبه 18 خرداد 1396

فال روزانه پنجشنبه 18 خرداد 1396 - فال روزانه - فال روز تولد - فال روزانه متولدین خرداد - فال روزانه متولد تیر - فال روزانه متولد مرداد و ...

12 آذر 1399

تاثیر ورزش بر ریزش مو

آنا/ ورزش می تواند تاثیر زیادی بر ریزش مو داشته و برای هر فرد می تواند متفاوت باشد.

26 آبان 1399

با انتخاب یک درخت شخصیت خود را بشناسید

روانشناسی نشان داده که از طرق مختلف می توان جنبه هایی از شخصیت یک فرد را مشخص کرد که یکی از آن ها به روانشناسی رنگ ها مربوط می شود.

21 شهریور 1399

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد درگذشت ثنایی ذاکر را تسلیت گفت

معاون علوم پزشکی و دفتر توسعه علوم روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی، با صدور پیامی درگذشت باقر ثنایی ذاکر را تسلیت گفت.

10 شهریور 1399

انواع جوش صورت و روش های درمانی آن ها

مجله سلامت - زهرا کامران ور: آکنه می تواند انواع مختلفی از برآمدگی های پوستی باشد که هر کدام از آن ها ظاهر و نشانه های خاص خود را دارند. بیشتر آکنه های خفیف به درمان های خانگی و دارو های بدون نسخه به خوبی پاسخ می دهند. با این حال افرادی که آکنه طولانی مدت...

2 شهریور 1399
تعداد: (39)